Święta drogie Panie to czas wyjątkowy, pełen rodzinnej miłości, radości i prezentów. To również czas spotkań w rodzinnym gronie, gdzie każda z nas chciałaby wyglądać wyjątkowo. Ja się zatem przygotować na ten moment, aby olśnić wszystkich swoim wyglądem?

Zacznijmy od pielęgnacji. Tutaj warto będzie na początek skorzystać z moich rad, jak zadbać o siebie w domowym zaciszu, niekoniecznie wydając majątek na drogie zabiegi w gabinetach kosmetycznych.

pielęgnacja skóry twarzy w pigułce

pielęgnacja skóry twarzy w pigułce

Dobierzmy zatem odpowiednie kosmetyki pielęgnacyjne, adekwatne do rodzaju skóry i wieku. Bardzo cenie sobie kosmetyki AA Oceanic i Ziaja, które w przystępnej cenie zadbają o kondycje naszej skóry. Pamiętajmy

o dokładnym demakijażu twarzy ,tutaj polecam płyn micelarny Tri Micelar firmy AA, który jest neutralnym kosmetykiem, pozwalającym nam oczyścić buzię z całodniowego makijażu. Po zmyciu

nim twarzy nie musimy już używać toniku, bowiem płyn micelarny łączy w sobie elementy demakijażu i tonizacji.

W okresie jesienno-zimowym, kiedy kaloryfery w domu wysuszają powietrze ,stosujmy szczególnie na noc kremy bogatsze w składniki nawilżające i odżywcze . Na dzień zabezpieczajmy skórę przed wyjściem i pod makijaż kremem nawilżająco ochronnym, aby aura zewnętrzna nie zaszkodziła naszej buzi. Pamiętajmy tez o nawilżaniu od wewnątrz. 1,5 litra wody mineralnej codziennie sprawi, że skóra będzie odwdzięczać się promiennym wyglądem i dobrą kondycją.

Przy tak przygotowanej cerze możemy pomyśleć o idealnym makijażu, który  ozdobi nas przy wigilijnym stole.

Jak się umalować na świąteczną wieczerzę, jakie są nowe trendy w makijażu?

O tym w moim następnym wpisie, w którym zdradzę, jak szybko i perfekcyjnie wykonać makijaż i w co się ubrać , aby olśnić naszych gości swoim niecodziennym wyglądem. Serdecznie zapraszam do lektury.

Elżbieta Skoczeń

Wizażystka, stylistka, trener wizażu

phone: +48604143120

e-mail: es-wizaz@es-wizaz.pl

www.facebook.com/elzbieta.skoczen